Jak u nás vypadá základní ošetření?

Pokud nemáte jiné vážnější problémy, což zjistíme po krátké vstupní prohlídce, naordinujeme vám základní ošetření, jehož cena je k vidění v našem ceníku.

Před samotným broušením provádíme důkladnou dezinfekci a ošetření nohou jinými nástroji než bruskou. Nejprve vás zbavíme přebývající kutikuly, dlouhých nehtů a nečistot pod nimi, a to vše pomocí speciálních nástrojů, které vám neublíží. Nevzniknou tak bolestné oděrky a ranky, které jsou známé z „domácího“ ošetření nohou. Poté přichází na řadu speciální bruska Podolog NOVA 3, která vaše nehty doslova vyšperkuje a šetrně odstraní ztvrdlou kůži na chodidlech.

A nakonec to nejlepší – masáže, krémy a olejíčky. Naše chodidla jsou napojená na celé tělo, takže se překvapivě nedají naleštit a odložit do botníku. Ale teď vážně. Některé body na chodidle dokonce mají přímou souvislost s jednotlivými orgány. Proto i krátká masáž může být pro celé tělo velmi příjemná a uvolňující. Po masáži aplikujeme na nehty olejíčky, jejichž druh se odvíjí od toho, co momentálně trápí vaše chodidla (nehtová plíseň atd.).

Posledním a důležitým krokem je objednání se na další termín, konzultace ohledně stavu vašich chodidel, protože prevence je základem jejich zdraví. My vám pak poradíme, co dělat při vašich potížích, popřípadě jaké produkty používat při péči o vaše chodidla.