Zdravotní obuv Florett a Varomed

Stále více lidí potřebuje boty, které jsou mimo běžné normy. Zdravotní obuv Florett a Varomed® nabízí mnoha lidem možnost zlepšit kvalitu svého života.

Na vývoji bot Florett a Varomed® se podílí ortopedi a podiatři spolu se specialisty na výrobu ortopedických bot. Obuv Florett a  Varomed® tedy zajišťuje svému uživateli bezpečí, pohodlí a také kvalitu.

Zdravotní obuv Florett a  Varomed® je vhodná pro pacienty:

  •  s diabetes,
  • s ischemickou nohou,
    image-721
  • s deformitami prstů (kladívkové prsty, halux valgus tzv. vybočený palec),
  • s otoky končetin, lymfedém končetin, nebo tzv. sloní noha a jinými defekty s nutností bandáže
  • různé bolesti nohou, např.patní ostruha aj.

Vzorky obuvi máme vystaveny na provozovně. Je potřeba si předem telefonicky domluvit návštěvu na provozovně. Budeme s Vámi konzultovat Vaše očekávání od obuvi, změříme velikost nohy, vybereme vhodnou botu z vystavených vzorků a katalogu. Obuv Vám objednáme. Následující návštěvu  po vyzkoušení obuvi u nás odcházíte v pohodlné botě.

 

Pohodlná česká obuv Peerko

Podrážka je tenká a ohebná ve všech směrech. Zároveň má pod prsty i pod patou stejnou tloušťku, má tzv. „zero drop“. Tvar boty byl navržen profesionály tak, aby odpovídal fyziognomii nohy. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu užší, ale zároveň seděl i nohám širokým

Benefity barefoot obuvi jsou nekonečné, na což přichází stále více lidí, jak laiků, tak odborníků. Jsme přesvědčeni, že barefoot boty jsou vhodné pro naprostou většinu zákazníků. Existují však diagnózy, při kterých tento druh obuvi nemusí být prospěšný. Pokud máte pochyby o vhodnosti barefoot bot, neváhejte před jejím nošením kontaktovat odborníky. Text převzat z www.peerko.cz

Nově spolupracujeme s firmou Peerko. Jak na provozně v Sokolově, tak i ve Vyškově bude od každé boty jeden vzorek na vyzkoušení. Pokud budete mít zájem, vybranou obuv v potřebné velikosti vám rovnou objednáme. Jen co boty dorazí, přijdete si je k nám na pobočku vyzkoušet a rovnou v nich můžete odejít domů. Po domluvě a zaplacení lze obuv doručit také na požadovanou adresu.